O nas

Szanowni Państwo!

Z pewnością niejednokrotnie napotykacie Państwo problem związany z zakupem nowych urządzeń czy sprzętów RTV i AGD. Poszukując nowego sprzętu użytkownik zostawiony jest sam sobie. Najpierw musimy samodzielnie podjąć decyzję co do typu sprzętu, już samo to bywa wyzwaniem, gdyż półki sklepowe wręcz uginają się od produktów różnych marek. Agresywne kampanie reklamowe, promocje, wyprzedaże i oferty specjalne potrafią zaburzyć racjonalne podejmowanie decyzji co do zakupu. Następnie, gdy już uda nam się wybrać i zakupić produkt pojawiają się kolejne utrudnienia, gdyż nie każdy wie jak poradzić sobie z podłączeniem czy montażem! Właśnie tutaj pojawiamy się my!

Firma Serwave od lat zajmuje się kompleksowymi usługami wsparcia w instalacji, montażu i konfiguracji urządzeń RTV i AGD. Dbamy o to, abyście nie musieli Państwo przejmować się podłączeniem, montażem czy uruchomieniem zakupionych urządzeń. Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią Państwu kompleksową pomoc, a także udzielą niezbędnych rad dotyczących użytkowania sprzętów. Bez względu na to czy kupili Państwo nową lodówkę, piekarnik czy telewizor – zajmiemy się wszystkim! Nasz szeroki wachlarz prac obejmuje kilkadziesiąt rodzajów usług dopasowanych idealnie dla klientów!

O naszej jakości niech świadczą cyfry – ponad 20.000 zrealizowanych usług i ponad 10.000 zadowolonych klientów. Dodatkowo oferowane przez nas usługi świadczymy na terenie całej Polski! Nasi fachowcy ekspresowo przyjmują zgłoszone zlecenia i kontaktują się z Państwem w celu wykonania zamówionych prac. Niemal wszystkie usługi wykonujemy w trakcie 24 godzin od przyjęcia zlecenia!

Warto wspomnieć również, że nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do sprzętu RTV i AGD. Pomagamy także w konfiguracjach sprzętu IT, takich jak laptopy, tablety czy nawigacje. Szczegółowy zakres wykonywanych usług znajdziecie Państwo w zakładce „Usługi”. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że fachowe wsparcie klienta w pierwszym etapie korzystania z nowego urządzenia znacząco podwyższa świadomość prawidłowego korzystania ze sprzętu. Nasi specjaliści zadbają aby zakupiony przez Państwo sprzęt był dobrze podłączony, skonfigurowany i przygotowany do uruchomienia. Po wszystkim zajmiemy się niepotrzebnymi opakowaniami i zbędnymi materiałami! Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.


SWV w liczbach

+ 35000 Wykonanych usług

Tyle usług serwisowych wykonaliśmy dla naszych klientów

+45000 Zadowolonych Klientów

Tylu klientów pozytywnie oceniło nasze usługi

Ubezpieczenie na 200000zł

Każda z naszych usług jest ubezpieczona na łączną kwotę 200000zł

Gwarancja usług

Na wszystie nasze usługi udzielamy gwarancji !

"Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana."

Takie motto przyświeca nam przy wykonywaniu naszych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a usługi wykonywane są z najwyższą starannością!