Najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi mogę zamówić?

Posiadamy szeroki katalog niemal trzydziestu usług dopasowanych idealnie do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy usługi takie jak między innymi: instalacja kuchenek, pralek, zmywarek, montaż urządzeń RTV i AGD, dostawa i wniesienie sprzętu, pomoc przy pierwszym uruchomieniu, strojenie telewizora zwykłego bądź SMART, montaż telewizora na ścianie, konfigurację laptopów, nawigacji, wykonywanie kopii zapasowych, konfiguracji systemów operacyjnych, a także smartfonów i tabletów. Nasze usługi dopasowane są obecnych potrzeb i z pewnością w naszym szerokim katalogu znajdą Państwo coś dla siebie!

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Dbamy o to aby wykonywane przez nas usługi były wykonywane w najszybszym możliwym czasie. Nasz standardowy czas realizacji wynosi mniej niż 24 godziny. Niejednokrotnie jest to czas krótszy! Naszą intencją jest błyskawiczna reakcja na potrzeby klienta, szybki kontakt i wykonanie usługi. Właśnie dlatego 98% naszych usług realizowanych jest w czasie krótszym niż doba.

Czy to bezpieczne?

Oczywiście! Nasze usługi są całkowicie bezpieczne i posiadają gwarancję jakości. Każda z naszych świadczonych usług jest ubezpieczona, a dodatkowo posiadamy gwarancję chroniącą do aż 2.000.000,00 złotych! Dzięki temu korzystając z naszych usług, transportu, montażu czy instalacji mają Państwo pewność, że wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości i jest w pełni bezpieczne. Zaufanie Klientów to dla nas najwyższa wartość!

Czy sprzęt musze wnosić samodzielnie?

Oferujemy usługi transportu oraz wniesienia zakupionych przez Państwo urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wybrania dostawy do trzech stres w zależności od odległości. Dodatkowo nasi monterzy wniosą urządzenia do Państwa mieszkania/domu, gdzie następnie przystąpią do zleconych dalszych prac takich jak montaż, konfiguracja czy pierwsze uruchomienie. Korzystając z naszych usług nie muszą się Państwo martwić o nic!

Co z opakowaniami po sprzęcie?

Zajmiemy się opakowaniem! Wykonując prace związane z montażem czy instalacją zakupionych przez Państwo urządzeń bierzemy na siebie również utylizację opakowań po tych sprzętach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, tak aby uczynić pierwszy kontakt z nowymi sprzętami jak najbardziej przystępnym. Dzięki temu nie musicie Państwo martwić się o wyrzucanie czy wynoszenie licznych opakowań, paczek czy dziesiątek worków foliowych w które zawinięte są sprzęty. Nasi monterzy zajmą się tym i wyręczą Państwa w tej mało przyjemnej pracy!

Co się dzieje ze starym sprzętem?

Zajmiemy się starym sprzętem! W ramach świadczonych usług prowadzimy również utylizację starego sprzętu, który zastępujecie Państwo zakupionym nowym. Oczywiście jeśli sobie tego Państwo życzycie. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie Klienci nie potrzebują już starego sprzętu i najczęściej ląduje on na śmietniku. W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się także odbiorem i utylizacją niepotrzebnego dla Państwa sprzętu i urządzeń RTV i AGD. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o to co zrobić ze starym telewizorem czy pralką!

Czy dostanę jakąś gwarancję?

Serwave wykonując usługi podłączenia, instalacji, konfiguracji czy optymalizacji urządzeń udziela gwarancji do 2.000.000,00 złotych. Dzięki temu Państwa zakupy są bezpieczne, a proces świadczenia usług jest w pełni zabezpieczony i pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka. Bezpieczeństwo Klientów i ich zadowolenie to dla nas priorytet!

Jak złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie zapraszamy Państwa na główną stronę naszego portalu. Następnie proszę wybrać miasto, w którym się znajdujecie. Po tym wyborze lista usług z których można skorzystać zostanie zoptymalizowana i dostosowana do tego miejsca. Dalej wystarczy już tylko wybrać interesującą nas usługę i … gotowe! Zależy nam aby jak najbardziej ułatwić i przyśpieszyć proces składania zamówień. Czas realizacji również jest dla nas priorytetowy, a każde zgłoszenie traktowane jest indywidualnie. Nasi wykwalifikowanie fachowcy zawsze są do Państwa usług i dbają o najwyższy standard jakości.

Kto wykona u mnie montaż sprzętu?

Tylko najlepsi monterzy i specjaliści znajdują zatrudnienie w Serwave. Zależy nam na tym aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, zatem zatrudniając monterów zwracamy szczególną uwagę na ich wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu nasze usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy poradzą sobie niemal z każdym problemem. Nowoczesne urządzenia bywają bardzo skomplikowane i do ich montażu czy konfiguracji potrzebna jest specjalistyczna wiedza – my damy sobie z tym radę!

Mam inne pytanie…

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek inne pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Korzystając z naszej dedykowanej infolinii znajdą Państwo odpowiedź na pytania. Zachęcamy również do kontaktu drogą mailową. Z pewnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa kwestie!


SWV w liczbach

+ 35000 Wykonanych usług

Tyle usług serwisowych wykonaliśmy dla naszych klientów

+45000 Zadowolonych Klientów

Tylu klientów pozytywnie oceniło nasze usługi

Ubezpieczenie na 200000zł

Każda z naszych usług jest ubezpieczona na łączną kwotę 200000zł

Gwarancja usług

Na wszystie nasze usługi udzielamy gwarancji !

"Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana."

Takie motto przyświeca nam przy wykonywaniu naszych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a usługi wykonywane są z najwyższą starannością!